HAKKIMIZDA

Nethas Teknoloji Türkiye Bilgi Teknolojileri sektöründe yön belirleyen Kuruluşlarla  “En Küçüğünden , En Büyüğüne” anlayışı doğrultusunda, ihtiyaca göre geliştirdiği özel teknolojik çözümleriyle, müşterilerine beklentilerinin ötesinde hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Günümüzde, şirketlerin dünya pazarlarındaki payı büyütme mücadelesi öncelikleri yeniden şekillendirmekte ve yeni düzende, oyunun kuralları bilgiyi yönetenler tarafından belirlenmektedir. Nethas , bilgiyi doğru ve etkin yöneterek, rekabete karşı pozisyon alma refleksi, müşterisinin hayallerini yaratıcılığıyla gerçeklere dönüştürme hedefi ve hızlı hareket edebilen çözüm odaklı yapısıyla, 10 yıllık tecrübesinden de güç alarak, Türkiye’nin dört bir yanındaki hizmet bekleyen müşterilerine memnuniyeti sağlamaktadır.

Nethas, farklılığını sürekli kılmak için sahip olduğu kurumsal yetkinliklerini ve yaratıcılığını, dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ve sağlayıcıları ile kurduğu stratejik ortaklıklarla birleştirmekte, kalıcı işbirliklerine ve başarılara imza atmaktadır.

Sürekli gelişimini ve kurumsal var oluşunu, “Koşulsuz Memnuniyet”söylemiyle özetleyen Nethas, müşteriye özgün teknoloji çözümleri ve dış kaynak hizmetleriyle müşterilerinin sürdürülebilir büyüme hedeflerini “fark yaratma” stratejisiyle gerçekleştirmektedir.

” Size Has ve Özel Bir Hizmet İçin… “